MENU
 1. Hlavná stránka
 2. O firmie
 3. Kontakt
 4. Naše kolekcie
  1. Svadobná
  2. Biznis Klasická
  3. Casual
  4. Detská kolekcia
  5. Príslušenstvo a add-ons
 5. Partneri
 6. Predajne
Languages:
Slovenčina
O firmie

Spoločnosť ANKAR vznikla v roku 1995. V priebehu takmer dvadsiatich rokov vďaka vysokej kvalite produktov a služieb a dôvere našich zákazníkov z Poľska a zo zahraničia sme získali vysokú pozíciu na trhu predaja elegantných pánskych odevov.

Momentálne ponúkame odevy projektované v súlade s najnovšími trendmi pánskej a dámskej módy. Realizujeme individuálne objednávky v súlade požiadavkami zákazníkov. Základne krajčírske úpravy spojené s prispôsobením odevu k siluete vykonávame na mieste a zadarmo.

V našej predajni v Łapszach Niżnych ponúkame obleky na každé podujatie a kompletné pánske odevy, a v predajni v Czarnom Dunajci, okrem pánskych odevov ponúkame aj dámske odevy, saká, nohavice, sukne, blúzky. Náš sortiment sú kolekcie známych a popredných poľských výrobcov.

Srdečne Vás pozývame!

deneme bonusu
Máte otázky?

Snažíme sa, aby kvalita nami ponúkaných produktov bola spojená aj s najlepšou kvalitou služieb, preto sme k Vašej dispozícii namieste vo firemných predajniach, ako aj z diaľky.

Meno/Priezvisko:
Email:
Telefón:
Otázka:
Koľko je: 3 + 2 :
   
Otázka:
Koľko je: 3 + 2 :
   
Pánska móda Perszów, Kabáty pre mužov Poprad, Oblečenie elegantné Turzówka, Kabáty pre mužov Terchova, Svadobné šaty Mutne
Garnitury do bierzmowaniaGarnitury do bierzmowaniaGarnitury kumonijneGarnitury Nowy SączOdzież elegancka